pakowanie24.pl

Strona poświęcona tematyce prezentów i imprez

Wydarzenia

Pomysły na prezent na dzień mężczyzny

Pomysły na prezent na dzień mężczyzny

Dzień mężczyzny, obchodzony 10 marca jest sposobnością, by panie mogły odwdzięczyć się panom za otrzymane zaledwie dwa dni wcześniej podarunki z okazji swojego święta. O ile jednak kobieta zawsze ucieszy się z kwiatów, biżuterii, czy czekoladek, to dużo trudniej wybrać upominek dla taty, męża, albo kolegi z pracy.

Prezent na dzień mężczyzny

W polskiej kulturze jest wiele okazji ku temu, by obdarowywać bliskich. Urodziny, imieniny, rocznice i różnego rodzaju święta okolicznościowe sprawiają, że z czasem pomysły na upominki się wyczerpują. Prezent na dzień mężczyzny nie musi być wcale kosztowny, wszakże liczy się gest, ale należy postarać się, by trafił on w gust obdarowywanego pana. Miłośnik motoryzacji z pewnością będzie szczęśliwy, gdy otrzyma brelok do kluczyków, kawoszowi sprawi radość opakowanie świeżo wypalonych ziarenek, a entuzjasta literatury ucieszy się z najnowszej powieści ulubionego pisarza. Jeśli natomiast nie znamy upodobań mężczyzny można oczywiście postawić również na bardziej uniwersalny prezent. Skórzany pasek, zestaw kosmetyków do pielęgnacji zarostu, czy butelka dobrego alkoholu to zawsze trafny pomysł.

Podaruj mu emocje!

W dzisiejszych, jakby nie patrzeć niesamowicie konsumpcyjnych czasach, właściwie wszystkie towary są na wyciągnięcie ręki. Przy wyjątkowych okazjach warto zatem podarować bliskiej osobie coś cenniejszego niż przedmioty ogólnodostępne w każdym sklepie, a mianowicie przeżycie. Bilet na mecz ulubionej drużyny piłkarskiej, przejażdżka samochodem wyścigowym, czy lot nad miastem helikopterem to może być idealny prezent na dzień mężczyzny. Jeśli natomiast partner, tata, czy brat nie oglądają z wypiekami na twarzy sportowych rozgrywek, ani nie są fanami adrenaliny, dobrym pomysłem na podarunek może okazać się zaproszenie na odprężający masaż, kolację w dobrej restauracji, czy degustację whisky. Z pewnością wspomnienie miło spędzonego czasu pozostanie z obdarowaną w ten sposób osobą na dłużej niż zapach choćby najdroższych perfum.

Dzień mężczyzny to doskonała okazja, żeby okazać uczucia bliskiemu sercu panu. Przy tej okazji mile widziany jest choćby drobny upominek. Zależnie od rodzaju relacji i oczywiście budżetu można pokusić się o podarowanie mężczyźnie przydatnego gadżetu, kosmetyków, czy alkoholu, ale świetnie sprawdzą się również prezenty w formie przeżyć. Pamiętajmy jednak, że tego dnia nie liczy się tak naprawdę wartość prezentu, ale najistotniejszy jest gest i starania włożone w wybranie odpowiedniego podarunku.

Udostępnij