pakowanie24.pl

Strona poświęcona tematyce prezentów i imprez

Poradnik

Jak zrobić śmieszny prezent na 18?

Jak zrobić śmieszny prezent na 18?

Wiele osób wybierając się na urodziny do bliskiej osoby zastanawia się, jak zrobić śmieszny prezent na 18. Warto się tego dowiedzieć oraz zapoznać z najlepszymi pomysłami na podarunki o humorystycznym zabarwieniu.

Kubek

Wśród najlepszych pomysłów na śmieszny prezent można przede wszystkim wymienić wszelkiego rodzaju kubki. W obecnych czasach w sprzedaży można znaleźć bardzo wiele kubków ze śmiesznymi nadrukami, które idealnie sprawdzą się w formie prezentu na osiemnaste urodziny. Oprócz tego możliwe jest stworzenie kubka z dowolnie wybranym przez siebie nadrukiem. Dzięki tak oryginalnemu prezentowi solenizant będzie wspominał swoje osiemnaste urodziny przez długi czas.

Koszulka

Kolejną fantastyczną opcją na prezent na osiemnaste urodziny z całą pewnością będzie także koszulka. Koszulka dla solenizanta powinna być w odpowiedni sposób dopasowana do jego indywidualnych preferencji oraz gustu. Jednak doskonałym pomysłem w tym przypadku będzie koszulka ze śmiesznym nadrukiem, która na pewno rozweseli solenizanta. Bez wątpienia taki podarunek na osiemnaste urodziny stanie się pamiątką na długie lata.

Plakat

Bardzo dobrym pomysłem na prezent na osiemnaste urodziny będzie także personalizowany plakat, który będzie dobrze dopasowany do poszczególnych cech charakteru solenizanta. Wśród polecanych pomysłów na tego rodzaju podarunki można przede wszystkim wymienić plakaty z poczuciem humoru. Mogą się na nich znajdować zarówno śmieszne sentencje, jak i zabawne grafiki. Na pewno taki podarunek przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom, ponieważ będzie stanowił fantastyczny element dekoracyjny w wielu wnętrzach oraz świetną pamiątkę.

Śmieszny gadżet

Wśród prezentów o humorystycznym zabarwieniu można także wyszczególnić wszelkiego rodzaju śmieszne gadżety, które idealnie sprawdzą się w formie prezentów na osiemnaste urodziny. Wśród najprzydatniejszych gadżetów można wymienić na przykład otwieracz do piwa, piersiówkę, a także kamienie do whisky. Gadżety w śmiesznych formach będą doskonale przypominały jubilatowi o minionych urodzinach, dlatego na pewno będą bardzo dobrym pomysłem.

Skarpetki i bielizna

Na osiemnaste urodziny można również podarować jubilatowi skarpetki lub bieliznę o humorystycznym zabarwieniu. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, ponieważ nigdy nie ma się w swojej szafie zbyt dużej ilości skarpetek oraz bielizny. Wśród najlepszych pomysłów w tym zakresie można na przykład wymienić skarpetki o barwach pizzy lub hamburgerów, które będą włożone do odpowiednio dopasowanego opakowania.

Udostępnij